O nas

Tworząc i doskonaląc markę FLYN pragniemy odpowiedzieć na szeroki zakres potrzeb aktywnych, a jednocześnie ceniących sobie luksus entuzjastów sportów wodnych – wszystkich tych, którzy mają odwagę stawić czoła nieubłaganemu żywiołowi. Każdy kto choć raz stanął oko w oko z nieprzejednaną siłą przyrody wie, jak ważne jest dobre wyposażenie.


Dlatego FLYN stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Wszystkie nasze ubrania, w tym stroje i pianki, wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych i ekologicznych metod.

Wykorzystywany przez nas neopren Yamamoto produkowany jest na bazie wydobywanego z Japońskich gór wapienia. Yamamoto zapewnia 95% nieprzepuszczalność wody (w porównaniu do 70% dla standardowego neoprenu wytwarzanego na bazie ropy naftowej). Niesie to za sobą szereg zalet - materiał ten jest lżejszy, pochłania mniej wody i szybciej schnie, znacznie lepiej utrzymuje temperaturę Twojego ciala oraz znacznie lepiej chroni przed wiatrem. Materiał z Yamamoto jest także znacznie bardziej rozciągliwy niż klasyczny neopren, a dodatkowo z czasem uczy się kształtu Twojego ciała, dzieki czemu idealnie przylega. Jest również bardziej trwały, dzięki czemu pianka wykonana z neoprenu Yamamoto chatakterazyje się nawet trzykrotnie dłuższą wytrzymałością niż pianki wytworzone z wykorzystaniem bardziej powszechnych materiałów.

Nieustannie doskonaląc technologię produkcji oraz dbając zarówno o jakość, jak i estetykę naszych ubrań pragniemy wesprzeć każdego, kto decyduje się mierzyć z potęgą natury – by nic nie stało Wam na przeszkodzie, aby doskonalić się każdego dnia.